Korková plovoucí podlaha


plovoucí podlahy

Korkové podlahy zcela podle Vašeho přání
Na podlaze se odehrává veškerý život. Je místem pohody…
Proto byla vyvinuta korková podlaha zcela přizpůsobená Vašim potřebám.

S kolekcí LANEO přináší EGGER na trh inovativní kategorii podlahovin, se kterou chce oslovit novou zákaznickou skupinu. Hlavní rysy produktu se dají charakterizovat slovy tichý, teplý, měkký a robustní. Zákaznický průzkum vedený firmou EGGER poukázal na významný potenciál trhu – skupinu náročných zákazníků, kteří chtějí krytinu s výjimečnými vlastnostmi a konkurenční cenou. Měla by být tichá, tlumící jak kročejový, tak i prostorový hluk a měla by dávat pocit tepla.
EGGER využil svých zkušeností s technologií přímého tisku v závodu Brilon (podlahy VIVO Professional) a vyvinul řešení umožňující aplikaci dekoru a struktury na alternativní materiál. Výsledkem je nový druh korkové podlahy na HDF desce, LANEO. Firma tento produkt nazývá kork plus technology. Kolekce LANEO je nabízena pod mottem „Více než laminátová podlaha“.
korkové podlahy
Jejím hlavním rysem je vysoká hustota vrchní korkové vrstvy. To dovoluje dosáhnout stability nezbytné pro dosažení kvality nového vícevrstvého složení desky. Pórovitá korková vrstva přilepená na rubové straně dílce jako protitahová vrstva působí zároveň jako izolační podložka redukující prostorový a kročejový hluk. To je zaručeno také vysoce hustou HDF deskou EGGER HDF swell stop plus. Speciálně jemná korková vrstva s vysokou hustotou je použita jako nášlapná, a ta je potištěna.
Zvyšující se ekologické povědomí mezi zákazníky je další postřeh získaný zákaznickým průzkumem. S kolekcí LANEO firma EGGER splnila přísná kritéria pro získání certifikátu FSC pro obnovitelné využití dřeva a našla cestu ke spojení materiálů, které jsou přátelské k životnímu prostředí.

Korková plovoucí podlaha, perfektní na každé úrovni


  • povrch vytvrzený UV zářením
  • přímý tisk
  • základní nátěr pro harmonické působení barev
  • vysoce stlačená, elastická krycí vrstva s technologií cork+
  • vodě-odolná nosná deska z přírodních dřevěných vláken
  • integrovaná podložka z přírodního korku
  •