Vinylové podlahy lepené - VINYL FLOOR FOREVER


Chcete-li zkombinovat výhody podlah z PVC a vysokou odolnost proti vlhkosti, zvolte podlahu z vinylu. Dlouhodobě trvanlivá nášlapná vrstva vinylové podlahy z polyuretanu účinně zabraňuje špinění a usnadňuje údržbu. Vzhled podlah dokonale napodobuje dřevěné povrchny nebo betonové a kamenné dlaždice. Vybírat můžete ze čtyř kolekcí a z široké škály 30 vybraných nadčasových dekorů.

Výhody a vlastnosti:
 • vinylové podlahy mají praktický, snadno udržitelný povrch a jsou příjemné na dotek.
 • snadná pokládka, vinylová podlahová krytina je vhodná na podlahové topení.
 • autentická přírodní struktura dřeva, kamene nebo betonových dlaždic.
 • extrémní stabilita vinylu díky vícevrstvé lisované konstrukci.
 • vynikající tepelná a zvuková izolace zvyšuje komfort bydlení v místnosti.
 • jednoduchá a snadná údržba.

Přírodní dekor:dekory jsou při běžném pohledu k nerozeznání od pravých přírodních materiálů. Přesvědčit se můžete sami.
Vinylová podlaha na podlahové vytápění – zkušenosti:všechny naše podlahy mají garanci pro pokládku na podlahové topení. Materiálová skladba lamel je velmi pevná a odolná, s minimální roztažností, dimenzovaná právě pro případ vytápěných podlah. Celoplošné lepení přispívá ke zlepšení akustiky v místnosti – tím se liší od plovoucí podlahy.
Vlastnosti vinylových podlah:jednotlivé vrstvy jsou tepelně slisovány do jednoho pevného a funkčního celku. Díky kvalitnímu povrchu a šesti vrstvám zůstanou podlahy Vinyl Floor Forever stále jako nové. Hravě zvládnou i ostré drápky Vašeho psího miláčka.
Design a odolnost:důkazem vysoké odolnosti našich vinylových podlah jsou úspěšné instalace ve značně namáhaných komerčních prostorech. Tato vlastnost jim přesto neubírá na dokonalém vzhledu, který je předurčuje do moderních designových interiérů.
Záruky a použití:jednotlivé kolekce mají svoji specifickou záruku, oblast použití a konkrétní vlastnosti. Toto vše najdete na stránkách vlastních kolekcí.

Přejete si dekory evropských nebo exotických dřevin?Kolekce Style Floor nabízí široký výběr z 18 autentických dekorů evropských i exotických dřevin, kdy si každý si zde přijde na své. Se skutečným přírodním vzhledem a kartáčovanou strukturou působí dekory jako pravá dřevěná podlaha. Lze vybírat ze třech různých šířek lamel.

Proč právě vinyl

 • dvě možnosti pokládky - lepením nebo plovoucím způsobem.
 • je extrémně stabilní díky dvojité skelné stabilizační mřížce.
 • Je jednoduchý na údržbu a voděodolný.
 • lze jej pokládat na podlahové vytápění. Je praktický a příjemný na dotek.
 • záruka až 20 let pro domácí prostory, až 10 let pro komerční prostory.

Dekory jsou při běžném pohledu k nerozeznání od pravých přírodních materiálů. Přesvědčit se můžete sami po kliknutí na obrázek dekoru !!!
Moderní a elegantní dekory. Tato kolekce Vás zaujme elegantními dekory, které padnou každému modernímu interiéru. Díky jemnému žilkování dřeva jsou dekory příjemné na dotek a na první pohled nerozeznatelné od dřeva. Námi prodávané kolekce vinylových podlah jsou vhodná do domácností i do středně komerčních prostor. Díky záruce 20 let/10 let se z podlahy budete těšit po mnoho let. V nabídce najdete jak dekory dubu, buku nebo ořechu, tak i dekory s designovými proužky.