NABÍDKA SLUŽEB

 
 
Samozřejmostí je:
uspokojit i výjimečné potřeby zákazníků. Toho dosahujeme díky induviduálnímu přístupu a naše úspěchy jsou založeny na intenzivní spolupraci s bytovým architektem! www.jjosef.com. Na vaše přání necháme zhotovit intarzie, schodiště, skříně na míru nebo základní skladby podlah suchým i mokrým procesem.

V rámci komplexního zajištění služeb provádíme také montáž u nás zakoupených podlahových krytin. Tyto podlahy montujeme dle předepsaných technologií a s letitou praxí. Naši zaměstnanci jsou pravidelně odborně školeni. Po výběru podlahoviny z naší nabídky je domluvena bezplatná návštěva našeho technika na místě montáže zde technik provede měření rovinnosti a vlkosti podkladu, vlhkosti vzduchu a podrobného zaměření ploch pro vypracování nabídky. Tato nabídka je Vám předložena dostupnými komunikačními prostředky a po vzájemném odsouhlasení můžete provést objednávku. Pro podrobnější informace nás prosím kontaktujte tel.: 777 05 09 06.
 
Pokládka podlah a parket:

Pokládku parket a podlah provádí profesionálně vyškolený tým pracovníků. Nabízíme několik druhů lepidel a způsobů pokládky, dle náročnosti materiálů k vaší plné spokojenosti.
V rámci komplexního zajištění služeb provádíme také montáž u nás zakoupených podlahových krytin. Tyto podlahy montujeme dle předepsaných technologií a s letitou praxí. Naši zaměstnanci jsou pravidelně odborně školeni. Po výběru podlahoviny z naší nabídky je domluvena bezplatná návštěva našeho technika na místě montáže zde technik provede měření rovinnosti a vlkosti podkladu, vlhkosti vzduchu a podrobného zaměření ploch pro vypracování nabídky. Tato nabídka je Vám předložena dostupnými komunikačními prostředky a po vzájemném odsouhlasení můžete provést objednávku.

Zajišťujeme renovací starých parket (dřevěných podlah). Je li to nutné, provádíme i výměnu poškozených či doplnění chybějících dílců. Po přebroušení a vytmelení parket je možné zvolit ze tří možností povrchové úpravy . A to buď lakování , voskování či olejování. Renovujeme parkety a dřevěné podlahy pro domácnosti i pro společensky využívané prostory. Pro povrchovou úpravu parket používáme výhradně ekologicky šetrné produkty.
Údržba a čištění podlah:

Údržba je důležitá,zejména pokud máte doma starou dřevěnou podlahu a chcete aby vypadá jako nová. Provedeme renovaci přesně dle Vašich představ.

  • Přirozený růst a struktura dřeva dodávají dřevěným podlahám jejich zvláštní ráz. Díky lakování ve třech vrstvách jsou chráněny proti vniknutí nečistot a tekutin. čištění a údržba jsou proto jednoduché a nevyžadují větší námahu. Nepoužívejte ocelové drátěnky. Důležité pro dlouhou životnost laku je instalace kvalitních a účinných čistících zón před vchodem do místnosti. Nohy nábytku doporučujeme opatřit plstěnými podložkami.
  • Provozní čištění:mopem, smetákem, vysavačem. Nečistoty a písek působí jako brusivo a je nutné je okamžitě odstranit. Podle potřeby můžete podlahu vytřít mírně navlhčeným mopem z přírodní bavlny.
  • Důkladné (základní) čištění:strojní nebo ruční důkladné čištění je nutné jen tehdy, když podlaha vykazuje silné a pevně ulpělé znečištění, které již není možné odstranit provozním čištěním. Pro důkladné čištění se hodí Parkett Polish REMOVER. Při čištění nezaplavujte podlahu vodou, protože jinak by mohly vzniknout škody v důsledku bobtnání dřeva. Proto čistící roztok hned zase setřete nejlépe bavlněným mopem navlhčeným čistou vodou.

Výroba schodiště na přání:

Jsme připraveni řešit ty nejsložitější problémy spojené s projektáží a stavbou nejrůznějších schodů.
Našim zákazníkům nabízíme obkládání nových i starých schodišťových stupňů. Schodiště je možno obkládat různými materiály. Mezi možnosti výběru patří parketa, korek, vinyl, laminátová i dřevěná třívrstvá podlaha. Samozřejmostí je dodávka příslušné hrany a ukončovací prvky včetně lišt.

Vestavěné skříně na míru:

Dle požadavků Vás, zákazníka, vyrábíme skříně na míru ve všech dekorech a barevných provedeních dřeva - lamino.
V současné době se využívá minimálně šaten a vestavěných skříní na míru. Přitom téměř polovina všeho, co v domácnostech ukládáme, jsou oděvy, prádlo a obuv. Odborníci spočítali, že vhodně navržené vestavěné skříně ušetří několik metrů obytné plochy oproti použití běžných skříní.
  • Výhody vestavěných skříní na míru :Velikou předností skříní na míru je optimální využití zastavěné plochy. Umožňuje to také vnitřní vestavba skříně či šatny navržená přesně podle přání a potřeb zákazníka. Interiér vnitřního prostoru řešíme využitím široké nabídky doplňků, např. sklopná jednolůžka a dvojlůžka, sklopné šatní tyče, zásuvky, police, drátěný program, kalhotovníky, kravatníky nebo různé typy osvětlení atd. Všechny rozměry skříně se volí podle potřeby, což umožňuje použití i v půdních vestavbách.

Dětská zahradní hřiště a skluzavky

Vyrábíme celodřevěná dětská hřiště, skluzavky, houpačky, prolézačky, hrazdy, horolezecké stěny, pískoviště, masivní šplhací lana, provazové žebříky a další příslušenství . Dětská hřiště, skluzavky a houpačky montujeme po celé ČR.